Zavřít

Biogena Čaj Fantastic Tea Višňa + Mäta 20 x 2.5 g

Unikátne spojenie lahodnej ovocnej chuti divokých višní a priaznivých účinkov mäty piepornej (Mentha piperita).
Vegan
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobca: Biogena
Kód produktu: 74693
Vaša cena s DPH 2,30 €
Grizlici pred Vami už všetko zjedli
Na dotaz

Produkt čoskoro naskladníme. Môžeme vám o tom zaslať upozornenia.

Biogena Čaj Fantastic Tea Višňa + Mäta 20 x 2.5 g

Biogena prichádza s ponukou vianočných čajov - sypaných aj porciovaných, ktoré nesmú chýbať na slávnostne prestretej vianočnej tabuli.

Užitie
Luxusné čaj Fantastic Tea Višňa & Mäta predstavuje unikátne spojenie lahodnej ovocnej chuti divokých višní a priaznivých účinkov mäty piepornej (Mentha piperita). Mäta podporuje trávenie, zlepšuje sústredenie a navodzuje dobrú náladu.

Dávkovanie
1 nálevové vrecúško vložte do šálky, zalejte 250 ml horúcej vody (70-80 stupňov Celzia). Nechajte vylúhovať cca 6-8 minút. Hotový nápoj možno dochutiť cukrom alebo medom.


Mäta pieporná

Už po celé stáročia poskytuje mäta pieporná - silno aromatická bylina - úľavu pri zlom trávení, nachladnutie a bolestiach hlavy. Dnes je najviac oceňovaná schopnosť mäty upokojovať zažívacie ústrojenstvo, zmierňovať poruchy trávenia, príznaky dráždivého čreva a iné zažívacie ťažkosti.
Mäta pieporná sa pestuje na celom svete ako korenie i ako liečivka. Prirodzený kríženec niekoľkých druhov mäty - mäta pieporná - má štvorhrannú lodyhu, zašpicatené zelené alebo purpurové listy a fialové kvietky. Ako liečivka sa mäta pieporná žne v lete, tesne pred rozkvetom. Najúčinnejšia súčasťou tejto byliny je prchavý olej, ktorý sa skladá z viac ako štyridsiatich rôznych zložiek. Jeho liečivý účinok pochádza hlavne z mentolu (35 až 55 percent oleja), Menton (15 až 30 percent) a mentylacetátu (3 až 10 percent). Medicinálne mätový olej sa pripravuje parnou destiláciou nadzemných častí rastliny.

 

Uživateľské recenzie

K tomuto produktu neboli pridané žiadne recenzie

© 2014–2019 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO