Zavřít

Biogena Čaj Tea Rebarbora - Rakytník 20 x 2.5 g

Čaj svetlo rubínovej farby s výraznou chuťou rebarbory, s obsahom rakytníka rešetliakového.
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobca: Biogena
Kód produktu: 296747
Vaša cena s DPH 2,50 €
Grizlici pred Vami už všetko zjedli
Na dotaz

Produkt čoskoro naskladníme. Môžeme vám o tom zaslať upozornenia.

Biogena Čaj Tea Rebarbora - Rakytník 20 x 2.5 g

Čaj svetlo rubínovej farby s výraznou chuťou rebarbory, s obsahom rakytníka rešetliakového. Lahodný v podobe hrejivého šálke, osviežujúci v studenej podobe v letných mesiacoch.
Rakytník obsahuje vitamíny A, B, C, D, E, K a AMINOKYSELINY.
Plody rakytníka sú prirodzeným koncentrátom všetkých najdôležitejších vitamínov: A, B, C, D, F, K, aminokyselín, cukrov, trieslovín a silíc.

AMINOKYSELINY:

sú nevyhnutné na udržiavanie a obnovu svalov, šliach, kože, väziva, žliaz, nechtov a vlasov. Ďalej sa zúčastňuje tvorby hormónov (napr. Inzulínu), rôznych telesných tekutín a enzýmov, ktoré spúšťajú telesné funkcie. Neesenciálna aminokyselina arginín znižuje riziko infarktu a mozgových príhod rozširovaním ciev a znižovaním krvného tlaku. Zmierňuje tiež bolesti pri angine pectoris. Taurín lieči zlyhanie srdca, znižuje vysoký krvný tlak. Karnitín sa tiež zúčastňuje na metabolizme tukov a môže tak pomáhať znižovať vysoké hladiny triglyceridov (krvných tukov príbuzných cholesterolu). Taurín môže byt dobrodením pre epileptikov tým, že v mozgu zvyšuje tvorbu určitých látok. Je tiež hlavnou zložkou žlče a môže pomáhať pri prevencii žlčových kameňov. Vyživuje svaly, pretože v nich umožňuje spaľovanie tuku na energiu. Lyzín patrí k najúčinnejším liekom pri oparoch a pri liečení pásového oparu a aftózního zápalu ústnej sliznice.

VITAMÍN A:

zabraňuje šerosleposti, udržiava dobrý zrak, zvyšuje rezistenciu k infekciám, chorobám z prechladnutia, chrípke, chrapotu a bronchitíde. Pomáha tiež zvládať opary, pásový opar, bradavice, očné infekcie a pošvové kvasinkové infekcie, lieči akné, ekzém. Pri dostatočne vysokej hladine vitamínu A v organizme sa môže zvyšovať účinnosť chemoterapie.

VITAMÍN B:

pomáha v prevencii kardiovaskulárnych ochorení a mozgových príhod, pomáha liečiť depresie, zmierňuje nespavosť, lieči syndróm karpálneho tunela, chráni pred určitým typom chudokrvnosti, bráni nervovým bolestiam, pocitu brnenia a zníženie citlivosti v končatinách, môže zlepšovať sklerózu multiplex a hučanie v ušiach.

VITAMÍN C:

zvyšuje imunitu, zmierňuje príznaky a skracuje dĺžku nachladnutia, urýchľuje hojenie rán, udržuje zdravé ďasná, pomáha pri liečbe astmy, pomáha v prevencii šedého zákalu, chráni proti niektorým formám rakoviny a srdcovým chorobám.

VITAMÍN D:

udržuje zdravé kosti a zuby, pomáha v prevencii rakoviny prostaty a prsníka, spomaľuje progresiu artrotického procesu v kolenných kĺboch. Je dôležitý v prevencii osteoporózy, choroby, ktorá spôsobuje rednutie kostného tkaniva a tým zvyšuje riziko zlomenín.

VITAMÍN E:

pomáha v prevencii srdcových a cievnych ochorení vrátane infarktu a mozgovej mŕtvice tým, že redukuje účinky LDL (škodlivého) cholesterolu a bráni tvorbe krvných zrazenín. Nové poznatky svedčia pre to, že vitamín E môže znižovať riziko srdcového ochorenia o 25 až 50 percent a chrániť aj pred angínou pectoris av spojení s vitamínom C blokuje niektoré škodlivé účinky tučných jedál. Môže tiež zmierňovať predmenštruačný citlivosť a bolesť pŕs. Krém alebo olej s vitamínom E podporuje hojenie rán. Pomáha zneškodniť toxíny z dymu cigariet a iných znečisťujúcich látok, spomaľuje postup Alzheimerovej a možno aj Parkinsonovej choroby.

Ideálny nápoj pre každodenné pitie, veľmi vhodné aj za studena.

Uživateľské recenzie

K tomuto produktu neboli pridané žiadne recenzie

© 2014–2019 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO