Zavřít

Diochi Carica Papaya čaj 80 g

Tradičná bylina používaná v alternatíve, ako prírodné diuretikum a vďaka svojej proteolytické aktivite k redukcii telesného tuku. Listy obsahujú najmä alkaloidy, glukozinoláty, saponíny a kyanogénny glykozidy.

Vegan
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobca: Diochi
Vaša cena s DPH 8,80 €
< 5 ks na sklade

Diochi Carica Papaya čaj 80 g

Tradičná bylina používaná v alternatíve, ako prírodné diuretikum a vďaka svojej proteolytické aktivite k redukcii telesného tuku. Listy obsahujú najmä alkaloidy, glukozinoláty, saponíny a kyanogénny glykozidy.

pomáha pri redukčnej diéte

napomáha pri trávení

pozitívne pôsobí na artrózu

podporuje našu imunitu

 

Do 750 ml vriacej vody vložte 2-3 čajové lyžičky bylinnej zmesi.

Pite denne po dobu 3 týždňov, potom nasledovala týždňová pauzou. Celý proces môžete 3x opakovať

 

popis

Papája obyčajná je tiež známa pod menom Papája melónová. Táto vytrvalá dvojdomá bylina pochádza zo Strednej Ameriky. Tradične sa listy používajú v alternatíve ako prírodné diuretikum. Vďaka svojej proteolytické aktivite napomáha k redukcii telesného tuku.

Upozornenie:

  • Vo všetkých prípadoch užitia nasleduje po 3 týždňoch užívania 1 týždeň pauza.
  • Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy
  • Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.
  • Uchovávajte mimo dosahu detí.
  • Pri prejave akýchkoľvek nepriaznivých účinkov užívania čaju prerušte.
  • Skladujte v suchu.
  • Výrobok nie je náhradou pestrej stravy.

odporúčanie:


1. Príprava: Do 750 ml vriacej vody vložte 2-3 čajové lyžičky bylinnej zmesi, 2-3 minúty varte a ihneď sceďte. Prípadne nasypte 2-3 čajové lyžičky bylinnej zmesi do nádoby s objemom 750 ml, zalejte vriacou vodou, nádobu priklopte a dajte 15 minút lúhovať. Pred pitím vylúhovaný čaj sceďte. Pre ochutenie možno čaj osladiť medom.

2. Užívanie: Užívajte po dúškoch počas celého dňa až do 17 hodiny. Táto doba je odporúčaná, ak chcete, môžete si čaj dopriať aj večer. Odporúčame však v menšom množstve.

3. Detoxikácia: Pite 750 ml denne po dobu 3 týždňov, potom nasledovala týždňová pauzou. Celý proces môžete 3x opakovať. Detoxikácia prebieha pomalšie, organizmus sa předčistí a po troch týždňoch 3 týždenný kôru zopakujte.

4. Niektoré bylinné zmesi možno použiť pre ich pozitívne kozmetické či regeneračné účely tiež vonkajším spôsobom, ako odvar na oplachovanie pleti (napr. Ruže, Černohlávek alebo Divoký pomaranč), balzam na vlasy (napr. Stévia) alebo ako kúpeľ (napr. Ruže alebo Smilax).

 

Uživateľské recenzie

K tomuto produktu neboli pridané žiadne recenzie

© 2014–2019 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO