Feel Eco Komplexné čistič povrchov 450 ml

Oceníte ho pri každodennom upratovaní všetkých nesavých povrchov, vrátane okenných rámov a záhradného nábytku. Poradí si s každou mastnotou.

Výrobca: Feel Eco
Pôvodná cena 4,39 €
Vaša cena s DPH 3,79 €
0 ks
< 5 ks na sklade
Může u vás být 24. Septembra
Doprava od 2,99 € (Zásielkovňa)
Zásielkovňa (Platba kartou on-line) 2,99 €
Zásielkovňa (Platba vopred) 2,99 €
Zásielkovňa (dobierka) 3,98 €
Kuriér IN-Time (Platba kartou on-line) 4,99 €
Kuriér IN-Time (Platba vopred) 4,99 €
Kuriér IN-Time (dobierka) 5,98 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (Platba kartou on-line) 3,99 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (Platba vopred) 3,99 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (dobierka) 4,98 €

Feel Eco Komplexné čistič povrchov 450 ml

Keď sa potrebujete doma rýchlo a ľahko bez oplachovania zbaviť nečistôt, uvítate jeho pomoc. Využitie na všetky druhy povrchov.

  • Vhodný pre sklokeramické platne, nerez, drevo, plast, kancelársky nábytok, bielu techniku, okná, zrkadlá, okuliare a ďalšie povrchy
  • Vysoko účinný, biologicky ľahko odbúrateľný, šetrný k pokožke i prírode
  • Účinné čistenie bez oplachovania

Upozornenie: Čistič nie je vhodný na čistenie nasiakavých materiálov a hliníka. Horúce alebo teplé plochy nechajte pred nanesením prípravku vychladnúť. V prípade pochybností o kompatibilite lieku s citlivými materiálmi vyskúšajte odolnosť povrchu nanesením na menej viditeľnú časť. Nekombinujte s ostatnými čistiacimi prostriedkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nemiešajte rôzne čistiace prostriedky. Skladujte v chlade a suchu. Dátum výroby a spotreby je uvedený na obale.

Obal: 450 ml fľaša, HDPE. Plne recyklovateľný obal.

Použitie: Prípravok nastriekajte na znečistenú plochu a nečistoty odstráňte handričkou alebo papierovou utierkou, potom zotrite do sucha a plochy vyleštite. Nie je potrebné oplachovať.

Zloženie: Základom receptúry je kvalitný lieh doplnený o minerálne a vodu zmäkčujúce zložky a zložky z rastlinných olejov. Vďaka tomu je komplexne použiteľný na akékoľvek povrchy a nečistoty. menej ako 5%: Neiónové povrchovo aktívne látky: Látky na báze rastlinných olejom cukrov (repkový, kokosový a čiastočne palmový a glukóza). Zaisťujú odmastenie a odstránenie špiny. Parfumy: Zmes esenciálnych olejov, extraktov a vzácne syntetické zložky, ktoré sa síce v prírode vyskytujú, avšak v nedostatočnom množstve. Parfumy určujú vôňu produktu, prinášajú radosť, upokojujú aj povzbudzujú. Phenoxyethanol. Bez pridaných farbív a bez chlóru

Uživateľské recenzie

20. 8. 2020 15:42

18. 6. 2020 08:40
© 2014–2020 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO