Zavřít

Fit-day Superfood Chia / mango 600 g

Smoothie je energizujúci bomba pre vaše telo obohatená o chia a mangovou príchuť.

 

Vegan
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobca: Fit-day
Pôvodná cena 27,10 €
Vaša cena s DPH 19,99 €
Grizlici pred Vami už všetko zjedli
Na dotaz

Produkt čoskoro naskladníme. Môžeme vám o tom zaslať upozornenia.

Fit-day Superfood Chia / mango 600g

Fit-day superfood smoothie je energizujúci bomba pre vaše telo. Chia v aztéckej jazyku znamenajú silu. Semienka chia sú veľmi výživná a plná minerálov prospešných pre vaše telo. Tento výživný nápoj je kombináciou vysoko kvalitného rastlinného proteínu, chia semienok a lahodného manga. Jedna dávka super mixu vám dodá veľa energie a povzbudí vás na celý deň. Rad produktov Fit-day bola vyvinutá pre všetkých, čo skutočne chcú jesť zdravo a dať telu to najlepšie.

zloženie:

Hrachový proteínový izolát, jablko sušené, mango sušené, chia semienka, koncentrát ryžového proteínu, škorica mletá, guarová guma, morská soľ.

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 1-2 krát denne pre obohatenie vášho jedálnička o bielkoviny a dôležité sacharidy alebo ako príjemný štart vášho dňa. Vhodné pre doplnenie odporúčanej dennej dávky bielkovín, ktorá je približne 50g pre dospelých a deti od 4 rokov.

Návod na použitie:

Naplňte shaker 300 - 400ml vody alebo rastlinného mlieka a pridajte dve odmerky long life (2x12,5g). Pretrepte kým sa long life nerozpustí do vody cca 1 min a vypite.

Snímka obrazovky 2017-04-04 v 9.23.24

Uživateľské recenzie

K tomuto produktu neboli pridané žiadne recenzie

© 2014–2020 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO