Zavřít

Jamieson Tráviace enzýmy - Nutrisential 90 tabliet

Na podporu optimálneho trávenia živín obsahuje aj glukónan vápenatý a listy mäty a feniklu na upokojenie podráždeného žalúdka.

Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobca: Jamieson
Vaša cena s DPH 12,45 €
Grizlici pred Vami už všetko zjedli
Na dotaz

Produkt čoskoro naskladníme. Môžeme vám o tom zaslať upozornenia.

Jamieson Tráviace enzýmy - Nutrisential 90 tabliet

Komplex tráviacich enzýmov obsahuje vrátane amylázy, lipázy, proteázy a laktázy, rastlinný bromelain a papain. Na podporu optimálneho trávenia živín obsahuje aj glukónan vápenatý a listy mäty a feniklu na upokojenie podráždeného žalúdka.

 

Každá tableta obsahuje komplex:

Alfa-Amyláza ... 50 mg / 1 500 FCC DU

(Aspergilus oryzae)

Papain ... 50 mg / 900 000 FCC PU

(Carica papaya, plod)

Bromelain ... 30 mg / 7 200 FCC MCU

(Ananás comosus, stonka)

Laktáza ... 30 mg / 30,75 FCC ALU

(Aspergillus niger)

Lipáza ... 30 mg / 32 FCC LU

(Aspergillus niger)

Celuláza ... 15 mg / 300 FCC CU

(Trichoderma longibrachiatum)

Zloženie: nosič (celulóza), papaín, amyláza, glukonát vápenatý, lipáza, bromelain, laktáza, protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý), nosič (modifikovaná celulózová guma), celuláza, leštiace látka (rastlinná kyselina stearová; rastlinný stearan horečnatý), extrakt listov mäty, emulgátor (oxid kremičitý), feniklové semená (extrakt), riboflavín.


obmedzenie

Upozornenia a bezpečnostné opatrenia: Tehotné a dojčiace ženy, pacienti s cukrovkou, s vredovou chorobou, pri užívaní liekov proti zrážaniu krvi, protizápalových liekov, antibiotík, pri alergii na latex a ovocie (napr. Avokádo, kivi, melón, banán, mango, ananás a iné) by sa mali poradiť pred užívaním tohto doplnku s lekárom. Ak sa objavia bolesti hlavy, brucha, nadúvanie, nevoľnosť, hnačka, vracanie, precitlivenosť / alergia prerušte užívanie doplnku stravy (a poraďte sa s lekárom). Prerušte užívanie a vyhľadajte lekára, ak ťažkosti pretrvávajú. Skladujte pri teplote 15-25 ° C, mimo dosahu malých detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Doplnok stravy nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy a nenahrádza význam pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

 

Dospelí - 1 tableta 3 × denne s jedlom. Dlhodobé užívanie (dlhšie ako 2 týždne) konzultujte s lekárom.

Uživateľské recenzie

K tomuto produktu neboli pridané žiadne recenzie

© 2014–2020 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO