Zavřít

MyVitamins CLA 120 kapslí

Konjugovaná kyselina linolová (CLA) je mastná kyselina, ktorá sa prirodzene nachádza v mäsových a mliečnych výrobkoch. CLA je jedným z najobľúbenejších a najpoužívanejších doplnkov

Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobca: MyVitamins
Vaša cena s DPH 14,79 €
Grizlici pred Vami už všetko zjedli
Na dotaz

Produkt čoskoro naskladníme. Môžeme vám o tom zaslať upozornenia.

MyVitamins CLA 120 kapslí

Prečo CLA užívať? CLA je vysoko kvalitný doplnok získaný prirodzeným spôsobom zo svetlica, ktoré obsahujú 2000mg pravej CLA v jednej porcii. Pre koho sú určené? Užívanie týchto mäkkých kapsúl je skvelý spôsob ako dostať CLA do svojho jedálnička. Mali by byť prijímané ako súčasť pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Hlavné výhody doplnku Konjugovaná kyselina linolová prvotriednej kvality Obsahuje 2000mg CLA v jednej porcii Ľahko konzumovateľné mäkké kapsuly Konjugovaná kyselina linolová (CLA) je mastná kyselina prirodzene sa vyskytujúce v mäsových a mliečnych výrobkoch. CLA je jedným z najobľúbenejších a najpoužívanejších doplnkov stravy.

Zloženie: Konjugovaná kyselina linolová, mäkký gél (želatína, glycerín, čistená voda).

Vezmite 2 tablety 2 krát denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nenahrádzajú pestrú stravu a zdravý životný štýl. Uchovajte v chlade a suchu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Nevhodné pre vegetariánov.

V jednej porcii Konjugovaná kyselina linolová (80%) 2000 mg

Uživateľské recenzie

K tomuto produktu neboli pridané žiadne recenzie

© 2014–2020 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO