Naděje - Podhorná Pagaštan konský 50 ml

Blahodarne pôsobí na cievy, na krvný obeh a udržuje fyziologickú kyslosť v žalúdku. Tiež prečisťuje pokožku a udržuje pohyblivosť a pružnosť kĺbov.

Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobca: Naděje - Podhorná
Vaša cena s DPH 6,30 €
Grizlici pred Vami už všetko zjedli
Na dotaz

Produkt čoskoro naskladníme. Môžeme vám o tom zaslať upozornenia.

Naděje - Podhorná Pagaštan konský 50 ml

Podporuje vyživovanie tkanív, najmä pokožky, vlasov, nechtov, ale aj na prečisťovanie pokožky a udržiavanie pohyblivosti a pružnosti kĺbov. Udržiava optimálnu kyslosť žalúdka. Blahodarne pôsobí na cievy a na krvný obeh v končatinách. Tlmí menštruačné a stavy pri menopauze.

Zlepšuje odolnosť voči nepriaznivým okolitým vplyvom.

Tieto tinktúry sú vyrábané z extraktov púčikov rastlín a tie obsahujú na rozdiel od inej časti rastliny špeciálne výživné cenné látky, ktoré pôsobia blahodárne na ľudský organizmus. Látky získané z pukov majú vysoký obsah vitamínov, minerálov, stopových prvkov, hormónov, ale aj enzýmov a iných hodnotných látok.

Užíva sa 1kapka na 1kg hmotnosti za deň, rozdeliť na 2 až 3 čiastkové dávky. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Doplnok stravy s obsahom alkoholu.

Obsahuje extrakt z pukov pagaštanu konského.

Nariadenie komisie (EÚ) č. 432/2012 (z 16.mája 2012), ktoré platia od 14.12 2012 nám neumožňuje popisovať účinky doplnkov na ľudský organizmus. Pre viac informácií o bylinke použite ako zdroj informácií herbár.

Uživateľské recenzie

24. 4. 2019 04:46

9. 1. 2019 04:46
© 2014–2019 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO