Zavřít

PuroBIO Štetec na spájanie očných tieňov 08 1 ks

Štetec na spájanie očných tieňov vám pomôže dotiahnuť očný make-up k dokonalosti. Okrúhly štetec spojí ostré prechody medzi jednotlivými odtieňmi, rozotrie okraje a zapracuje farby pre jednoliaty vzhľad.

Výrobca: PuroBIO
Pôvodná cena 11,99 €
Vaša cena s DPH 11,89 €
< 5 ks na sklade

PuroBIO Štetec na spájanie očných tieňov 08 1 ks

Štetec na spájanie očných tieňov PuroBIO vám pomôže dotiahnuť očný make-up k dokonalosti. Syntetické štetiny si poradia s kompaktnými aj sypkými minerálnymi produktmi. Jemné syntetické štetiny majú hustú a pevnú štruktúru pre kvalitné líčenie. Štetec je vyrobený zo 100% hypoalergénneho materiálu, a je tak vhodný aj pre citlivú pleť. Navyše neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, pre čo ho iste ocenia tiež vegáni.

Jemný okrúhly štetec ľahko spojí ostré prechody medzi jednotlivými odtieňmi, rozotrie okraje a zapracuje farby do seba pre dokonalý vzhľad. Oceníte ho ale aj pre ľahkú aplikáciu tmavšieho tieňa do záhybu oka.

Použitie: Naberte malé množstvo sypkého či kompaktného produktu a použite pre rozmazanie ostrých prechodov medzi jednotlivými odtieňmi.

Tip: Aby štetec vydržal dlho slúžiť a neroznášalo po tvári baktérie, pravidelne ho umývajte vo vlažnej vode a jemnom mydle. Potom štetec osušte čistým uterákom a nechajte uschnúť vo zvislej polohe na voľnom vzduchu.

Zloženie: drevo, Syntetické štetiny

Uživateľské recenzie

K tomuto produktu neboli pridané žiadne recenzie

© 2014–2020 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO