Zavřít

Reflex Nutrition Vegan Protein 2100 g

Vegan Protein Možno bez preháňania nazvať ako plnohodnotného "natural" s obsahom všetkých esenciálnych aminokyselín. Vegan Protein ponúka úplne kompletné spektrum aminokyselín rovnako ako srvátková, alebo vaječná bielkovina, napriek tomu, že sa jedná o rastlinný zdroj a to bez obsahu sóje, bez použitia "umelých "aditív, alebo agresívnych metód spracovania, ktoré môžu narušiť konečnú štruktúru bielkoviny.

Vegan
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobca: Reflex Nutrition
Pôvodná cena 58,20 €
Vaša cena s DPH 54,30 €
Grizlici pred Vami už všetko zjedli
Na dotaz

Produkt čoskoro naskladníme. Môžeme vám o tom zaslať upozornenia.

Reflex Nutrition Vegan Protein 2100 g

Vegan proteín = plnohodnotný "natural" Obsahuje plnohodnotné spektrum aminokyselín vrátane esenciálnych. Ponúka porovnateľné parametre sa srvátkovú a vaječnú bielkovinou Neobsahuje umelé sladidlá a farbivá Neobsahuje sóju, alergény, pšeničný lepok, alebo geneticky modifikované zložky.

  • Obsahuje prírodné sladidlo Stévia
  • Obsahuje aditívum tráviacich enzýmov DigeZyme® pobiotickcý kultúr LactoSpore®
  • Vhodné pre vegánov, vegetariánov, celiakov
  • 98% stráviteľnosť, garantovaný európsky pôvod a šetrná technológia spracovania!

Vegan Proteín je vyrobený za pomoci patentovanej technológie, ktorá je nielen garanciou vysokej bioaktivity použitej bielkoviny = minimálna denaturácie, ale je tiež 100% šetrná k životnému prostrediu. Základom Vegan proteínu je bielkovina špeciálnej odrody hrachu siateho (Pisum Sativum), pestovaného v severnej Európe. K extrakcii bielkoviny je využívaná iba voda a to bez použitia chemických prostriedkov. Výsledkom je instantný prášok, perfektný chuti a stráviteľnosti, ktorý znesie porovnanie s tými najkvalitnejšími zdrojmi aminokyselín ako je srvátková bielkovina a vaječná bielkovina.

Bielkovina Vågan proteínu ponúka 98% stráviteľnosť a aminokyselinové skóre 95%!

Vegan Proteín obsahuje viac BCAA, viac Glutamínu a viac arginínu! Dôležité vetvené aminokyseliny BCAA: L-Leucín, L-izoleucín a L-Valín sú vo vegan proteínu hojne zastúpené.

V SKUTOČNOSTI bielkovina vegan proteínu obsahuje viac BCAA ako bielkovina toho najkvalitnejšieho vaječného proteínu! NAVYŠE bielkovina Vegan proteínu obsahuje oproti srvátkové a vaječné bielkovine DVOJITÉ MNOŽSTVO Arginínu. To isté platí pre Glutamín, ktorého obsahuje bielkovina vegan proteínu opäť viac ako spomínané dva zdroje.

Vďaka skvelému profilu aminokyselín, predstavuje bielkovina vegan proteínu jeden z najšpičkovejších prírodných zdrojov! Vegan Proteín neobsahuje sóju, alergény, pšeničný lepok a geneticky modifikované zložky

Vegan Proteín je vyrobený zo 100% zelenej energie vegan Proteín je vyrobený na zelených linkách spoločnosti Reflex Nutrition v súlade s normami kvality ISO9001 a každá šarža je testovaná na skutočný obsah bielkovín, tak ako je tomu dobrým zvykom u všetkých proteínových produktov Reflex Nutrition. Určite Vás tiež poteší fakt, že vegan Proteín je vyrobený zo 100% zelenej energie.

Potravina určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov. So sladidlom.

Dávkovanie: Rozmiešajte 25 g (približne 2 zarovnané 25ml odmerka) v 300 ml vody v sekrétom alebo mixéri. Berte 2-3 dávky denne. Môžete vegan proteín samozrejme rozmiešať s väčším či menším množstvom vody na získanie požadovanej konzistencie a chuti. Nápoj spotrebujte najlepšie okamžite po pripravení a nenechávajte nápoj stáť v teplom prostredí po dlhšiu dobu. Odmerka, ktorá meria objem nie hmotnosť, je súčasťou balenia a počas transportu sa môže presunúť až na dno.

Výživové údaje:

Energetické hodnoty 1562 kJ / 370 kcal 390 kJ / 92 kcal Tuky 5,6 g 1,4 g Z toho nasýtené mastné kyseliny 2,7 ​​g 0,7 g Z toho polynenasýtené mastné kyseliny 1,7 g 0,4 g Z toho mononenasýtené mastné kyseliny 1,0 g 0,3 g Sacharidy 4,1 g 1,0 g Z toho cukry 1,4 g 0,4 g Vláknina 3,4 g 0,9 g Bielkoviny 74 g 18,5 g Soľ 3,3 g 0,8 g Enzýmy 160 mg 40 mg Bacillus coagulans 2 x 108 spór 5 x 107 spór * 1 porcia zodpovedá 25 g. Balenie obsahuje 84 porcií. Zloženie príchuť čokoláda: Izolát bielkoviny z hrachu (Pisum Sativum), farbivo kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, aróma, plnidlo karboxymethylcelulóza, sladidlo steviol-glykozidy, komplex enzýmov DigeZyme® (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), kultúry LactoSpore® (Bacillus coagulans).

Počet dávok v balení: 84 x 25 g

Uživateľské recenzie

23. 1. 2019 04:47
© 2014–2020 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO