Solgar Super B + C komplex 30 kapslí

B komplex s vitamínom C má v sebe obsiahnuté všetky vitamíny radu B. Je užitočný pre každý ľudský organizmus, obzvlášť pre športovcov, manažérov a študentov. Zlepšuje schopnosť vysporiadať sa so stresom.
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobca: Solgar
Kód produktu: Sb+c 30
Vaša cena s DPH 21 €
Grizlici pred Vami už všetko zjedli
Dočasne nedostupné
Doprava od 2,99 € (Zásielkovňa)
Zásielkovňa (Platba kartou on-line) 2,99 €
Zásielkovňa (Platba vopred) 2,99 €
Zásielkovňa (dobierka) 3,98 €
Kuriér IN-Time (Platba kartou on-line) 4,99 €
Kuriér IN-Time (Platba vopred) 4,99 €
Kuriér IN-Time (dobierka) 5,98 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (Platba kartou on-line) 3,99 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (Platba vopred) 3,99 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (dobierka) 4,98 €

Produkt čoskoro naskladníme. Môžeme vám o tom zaslať upozornenia.

Solgar Super B + C komplex 30 kapslí

B komplex s vitamínom C. B komplex má v sebe obsiahnuté všetky vitamíny radu B. Je užitočný pre každý ľudský organizmus, obzvlášť pre športovcov, manažérov a študentov. Zlepšuje schopnosť vysporiadať so stresom.

Vegetariánske kapsule.
Doplnok stravy s vitamínmi.
.
Vďaka obsahu 1000 mg vitamínu C v tablete je významným pomocníkom pri prevencii pred prechladnutím, zvyšuje obranyschopnosť organizmu. Bioflavonoidy zlepšujú využiteľnosť vitamínu C a posilňujú stenu kapilár a ciev. Kyselina glutámová stimuluje mozgovú činnosť.

B1 (tiamín)
Dôležitý pre zdravé srdce, metabolizmus sacharidov, nervový a duševný vývoj, dobrú pamäť a koncentráciu, krvotvorbu a hojenie rán. Pomáha pri hojení pásového oparu, zlepšuje spánok, odstraňuje brnenie a kŕče, zmierňuje bolesti, podporuje správnu činnosť pečene.

B2 (riboflavín)
Pre zdravé oči a pleť. Podporuje výkonnosť, tvorbu červených krviniek, plodnosť, liečenie oparůh a hojenie tkanív. Priaznivo pôsobí pri neurologických ochoreniach a stresu. Zmierňuje migrény.

B3 (niacín)
Nevyhnutný pre pevné nervy. Pomáha pri depresii a pri liečbe schyzofrenie. Zlepšuje prejavy alergií a plodnosť. Upravuje vysoký krvný tlak a znižuje škodlivý LDL cholesterol.

B4 (kyselina listová)
Vitamín dobrej nálady. Znižuje riziko srdcových ochorení a vývojových porúch u plodu. Pôsobí proti šediveniu vlasov a udržuje zdravú pleť. Znižuje hladinu homocysteínu. Pomáha pri hyperaktivite detí.

B5 (kyselina pantoténová)
Pôsobí proti vzniku aterosklerózy. Pomáha pri liečbe kožných ochorení. Zlepšuje pamäť a koncentráciu. Podporuje hojenie, plodnosť a peristalitku čriev. Urýchľuje rast vlasov a pomáha predchádzať vzniku vrások. Odstraňuje kŕče v nohách. Zmierňuje migrény. Zvyšuje obranyschopnosť. Pomáha pri chudnutí, migrénach, alergiách a ochorenia kĺbov.

B6 (pyridoxín)
Pomáha pri menštruačných a prechodových problémoch. Zmierňujú ranné zvracanie v tehotenstve. Pomáha proti srdcovým chorobám. Užitoční pri redukčeních diétach. Dodáva radosť do života. Dôležitý pre tvorbu a obnovu svalov, pri kožných a nervových ochorení. Prospešný pre oči a pleť. Znižuje brnenie a kŕče. Zlepšuje obranyschopnosť.

B7 (biotín)
Upravuje hladinu krvného cukru, pomáha pri chudnutí, udržuje zdravú pleť, upravuje kvalitu nechtov a vlasov, zlepšuje plodnosť a spánok. Je účiiný pri depresiách.

B8 (cholín)
Znižuje riziko srdcových ochorení. Zlepšuje pamäť pri Alzheimerovej chorobe.
Chráni pred stučnením pečene. Je nevyhnutný pre zdravé nervy. Zvyšuje plodnosť. Pomáha pri detoxikácii organizmu.

B9 (inozitol)
Upokojuje, umožĖuje zdravý spánok, znižuje vysoký krvný tlak, podporuje rast vlasov, zvyšuje plodnosť, odstraňuje nechutenstvo a žalúdočné ťažkosti.

B12 (kobalamín)
Znižuje hladinu homocysteínu, znižuje riziko srdcových ochorení, dodáva energiu, zlepšuje náladu a spánok, napomáha tvorbe červených krviniek, zlepšuje obranyschopnosť, pamäť a koncentráciu. Pozitívne pôsobí na nervový systém a pri roztrúsenej skleróze.

vitamín C
Zvyšuje obranyschopnosť, znižuje riziko srdcových ochorení, podporuje hojenie, chráni pred rakovinou, pomáha pri alergiách, pôsobí pozitívne na zelený očný zákal (glaukóm) aj na šedý očný zákal (katarakta), pomáha pri detoxikácii organizmu, odstraňuje negatívne účinky liekov (acylpyrínu, barbiturátov , antihistaminík ...), pomáha odstraňovať ťažké kovy, zlepšuje pamäť a sústredenosť, pôsobí proti vzniku vrások, zlepšuje kvalitu vlasov, pôsobí proti stresu a únave, pozitívne pôsobí na kŕčové žily, krvácavé ďasná a hemoroidy.

 

Jedna kapsula denne pri jedle alebo podľa rady lekára.

Zloženie jednej kapsule:

Vitamín C 1000 mg
Vitamín B1 50 mg
Vitamín B2 50 mg
Vitamín B3 50 mg
Vitamín B5 50 mg
Vitamín B6 50 mg
Vitamín B12 50 ug
Biotín 50 ug
Kyselina listová 400 ug
Cholín 21 mg
Inositol 50 mg
Citrusové flavonoidy 25 mg
Šípky 25 mg
Hesperidín 5 mg
Rutín 5 mg
Betaín HCI 15 mg
Kyselina glutámová 15 mg
Stearát horečnatý, kyselina stearová, hydroxypropylmetyl celulóza, oxid kremičitý.

Bez: cukru, škrobu, soli, sóje, kukurice, pšenice, lepku, kvasníc, mliečnych derivátov, umelých farbív a konzervantov. Vhodné pre: vegetariánov, vegánov.

Uživateľské recenzie

K tomuto produktu neboli pridané žiadne recenzie

© 2014–2020 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO