Veľkoobchod

Veľkoobchod orechové krémy

Prajete si obohatiť Váš sortiment o orechové krémy, potom nás kontaktujte pre veľkoobchodné ceny.

 Aké sú možnosti:

  • GRIZLY značka: Páči sa Vám naša značka GRIZLY - máte obchod so zdravou výživou alebo ste nákupcovia z akéjkoľvek organizácie a zaujali Vás naše produkty, kontaktujte nás pre veľkoobchodné ceny na naše orechové krémy GRIZLY.
  • Privátná výroba: Máte vlastný brand a radi byste pod neho zaradili tak obľúbený sortiment orechových másiel. Môžete vybrať z aktuálneho sortimentu alebo vieme vyvoriť recepturú na mieru pre Vás a Vašich zákazníkov. Vieme vytvárať orechové krémy a pridávať do nich najrôznejšie ingrediencie od proteinov, superpotravín až po najrôznějšie sladidlá. Štandardne dodávame v 250g/500g/1000g PET dózach s hliníkovou fóliiou pod viečkom. (zabalíme produkt i do skla) V prípade dodaných etikiet, Vám produkt oetiketujeme a dodáme ako hotový výrobek
  • Výroba: ste výrobca tyčiniek, cereálií alebo čohokoľvek a potrebujete arašídovú pastu alebo iný orechový krém do výroby? Vieme dodať gastro balenie 10 kg (na palete optimálne 300 kg celkom). Individuálne nacenenie na e-maili info@grizly.cz.
© 2014–2019 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO