Zavřít

Vínny dom Cabernet Sauvignon 2016 červené víno suché BAG IN BOX 5 l

Červené suché víno v ekonomickom balení zo Španielska.

Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobca: Vinný dům
Vaša cena s DPH 11,60 €
Grizlici pred Vami už všetko zjedli
Na dotaz

Produkt čoskoro naskladníme. Môžeme vám o tom zaslať upozornenia.

Vínny dom Cabernet Sauvignon 2016 červené víno suché BAG IN BOX 5 l

Červené suché víno v ekonomickom balení zo Španielska.

Vínny dom plní do efektívnych Bag in Boxov (Bib)! Ako jediný v republike disponuje novinkou - plne automatizovanou plniacou linkou!

Lacnejšie, trvanlivejšie, skladnejšie, ale aj oveľa bezpečnejšie - napríklad pre prípad cestovanie na dovolenku s priateľmi. To sú najväčšie výhody moderného spôsobu balenia vín, akým je tzv. BIB - Bag in box. Spôsob balenia, ktorý v preklade z angličtiny znamená sáčok v krabici, je vysoko efektívna a v poslednej dobe i celosvetovo veľmi obľúbenou a žiadanou metódou, ako vína dopraviť čo najelegantnejšie a najekonomickejšie k svojmu spotrebiteľovi. V papierovej krabici sa totiž skrýva špeciálnou potravinársky plastový sáčok, opatrený vlastným samostatným uzáverom. Kým otvorenú fľašu musíte spotrebovať veľmi rýchlo, aby nedochádzalo k oxidácii, víno v sáčku, ktorý sa po odliatí určitého množstva tekutiny zmrští, umožní uchovanie jeho kvality až po dobu piatich mesiacov. Trendový spôsob balenia vín v neposlednom rade šetrí významne miesto v sklade a predstavuje významnú finančnú úsporu.

Hlavné výhody Bib:
- Jednoduchá obsluha pri rozlievania vín
- Jednoduchá manipulácia - výhodou je niekoľkonásobne nižšia hmotnosť oproti KEG sudom
- Možnosť stáčanie na výčapným zariadení, ale aj manuálne, tzn. bez použitia výčapu. Ručné čapovanie z BIB je výhodné zvlášť pre podniky s malou výčepností, pre reštaurácie, ale aj k rozlievaniu vín na najrôznejších akciách, ako sú firemné či rodinné oslavy alebo párty, kedy je oproti skleneným fľašiam alebo plastovým nádobám komfortnejšie použitie Bib boxov.
- Až niekoľkotýždňové trvanlivosť vín. Vďaka ideálnemu prostrediu vo vaku vnútri balení Bib víno nepodlieha totiž oxidácii a uchováva si svoju chuť aj vôňu.
- Efektívne a jednoduchšie skladnosť oproti KEGu
- Žiadne preddavky ani kaucia za vratný obal, ako je tomu u KEG sudov

Uživateľské recenzie

24. 11. 2018 04:46
nedá se srovnat se stejnou značnou z Lechovic
Zobraziť celú recenziu

28. 7. 2019 04:46
© 2014–2020 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO