GRIZLY PRÍBEH

Sme česká rodinná firma, ktorá prináša top produkty zdravej výživy až k vašim dverám. Zaoberáme sa nielen predajom, ale aj vlastnou výrobou a balením. Najskôr od nás poznáte hlavne oriešky a vlastné oriešková masla, ale dalo by sa povedať, že každý, kto hľadá niečo okolo zdravia, zdravého jedla a celkovo zdravému prístupu k životu, si u nás nájde svoje. Či už je to športovec, vegetarián či rodina s deťmi. Nájdete u nás všetko od mandlí v čokoláde až po bio pohánkovú kašu. Naše moto je: "Vydaj sa s nami na zdravú cestu životom" a veríme, že túto myšlienku začína zdieľať čoraz viac ľudí. Prvopočiatky firmy siahajú do roku 2014, oficiálne sa e-schop Grizly.cz zrodil v roku 2016.
 
 
V Grizly si sami zaisťujeme suroviny – nielen orechy z celého sveta priamo od lokálnych pestovateľov. U nás v Olomouci si ich potom sami spracujeme a zabalíme. Máme tak celý proces pod kontrolou aj dohľad nad kvalitou našich produktov.
 

Zaujíma vás, čo o Grizly hovorí sám zakladateľ Domink Píchal? Prečítajte si niektorý z rozhovorov.

 

Načítanie produktov
© 2014–2022 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené | Zásady cookies
Vytvorilo FEO

Som tu nový/á

ZÍSKATE VÝHODY

Až 10% zľavy na každý nákup
Čím viac nakúpite, tým väčšiu zľavu na všetky nákupy dostanete.
Darčeky k narodeninám
Každý rok Vás potešia narodeninové zľavy alebo poukazy na chutné prekvapenie.
Väčšie nákupy e-stravnými lístkami
Nazbierate si ľubovoľný počet bodov na účet a zaplatíte nimi aj väčšie nákupy.
Prehľad o akciách a súťažiach
Už vám neutečú špeciálne akcie a navyše získate zdravú inšpiráciu do e-mailu.
Oslovenie

Vaše osobní údaje zpracováváme s cílem přizpůsobit naše poskytované služby Vašim individuálním potřebám. Využíváme primárně elektronické marketingové kanály, kde data analyzujeme a vyhodnocujeme relevantní výsledky. Údaje předáváme k analýze i třetím stranám ( např.: IBM, Stormware, Acomware, Seznam, Google, Netstep). Jedná se o marketingové a analytické agentury. Osobní údaje můžeme zpracovávat po dobu 36 měsíců od jejich udělení. Souhlas je dobrovolný a máte právo na opravu a výmaz osobních údajů, stejně tak i kontrolu těchto údajů naší společností.

z Kliknutím na "Vytvoriť účet" súhlasíte s Obchodnými podmienkami a se Spracovaním osobných údajov.
Chránené službou reCaptcha od Google | Ochrana súkromia | Zmluvné podmienky