Biogena Fantastic Tea Fruit mix 20 x 2,5 g

Unikátna zmes chutí ovocia a bylín: Višňa & Mäta, Čučoriedka & Rakytník, Jablko & Echinacea, Pomaranč & Ženšen, Jahoda & Ginkgo.

Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobca: Biogena
Pôvodná cena 2,80 €
Vaša cena s DPH 2,50 €
0 ks
< 5 ks na sklade
Může u vás být 29. Septembra
Doprava od 2,99 € (Zásielkovňa)
Zásielkovňa (Platba kartou on-line) 2,99 €
Zásielkovňa (Platba vopred) 2,99 €
Zásielkovňa (dobierka) 3,98 €
Kuriér IN-Time (Platba kartou on-line) 4,99 €
Kuriér IN-Time (Platba vopred) 4,99 €
Kuriér IN-Time (dobierka) 5,98 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (Platba kartou on-line) 3,99 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (Platba vopred) 3,99 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (dobierka) 4,98 €

Biogena čaj Fantastic Tea Fruit mix 20 x 2,5 g

Balenie Fruit mix obsahuje päť kombinácií ovocia a bylín: Višňa & Mäta, Čučoriedka & Rakytník, Jablko & Echinacea, Pomaranč & Ženšen, Jahoda & Ginkgo. Prirodzene bez kofeínu. Výrobok neobsahuje alergény.

Čo ste možno nevedeli

Višne sú tmavo červené kôstkovice višne obyčajnej, ovocného stromu, ktorý pochádza z oblasti Kaspického mora. Obsahujú nezanedbateľné množstvo provitamínu A, vitamín C, draslík, fosfor a vápnik.

Mäta pieporná je prirodzený kríženec mäty vodnej a mäty klasnatej, vznikla v 18. storočí v Anglicku. Pieporná sa volá preto, že má spočiatku piepornú, potom chladivú chuť po mentolu, hlavnej zložke silice. Používame listy alebo vňať, ktoré obsahujú okrem spomínanej silice, triesloviny a ďalšie látky. Tradične sa čaj z mäty piepornej používal pri ťažkostiach žlčníka a žalúdka, pri chorobách z prechladnutia.

čučoriedky:

udržuje zdravý zrak, zlepšuje nočné videnie a zlú adaptáciu na ostré svetlo. Čučoriedka lieči rad zrakových porúch vrátane diabetickej retinopatie, katarakty a makulárnej degenerácie. Čučoriedka prináša úľavu pri kŕčových žilách a hemoroidoch, zvlášť v tehotenstve.

Rakytník:

Plody rakytníka sa v čínskej, gréckej, ruskej a indickej tradičnej medicíne používajú už od pradávna, pretože obsahujú jedinečný kojtejl látok, ktoré zaručujú mimoriadne účinky na ľudský organizmus. Súvisí s: centrálny nervový systém, krvný obeh, cievy, srdce, tráviace ústrojenstvo, pečeň, dýchacie ústrojenstvo, svaly, kĺby, rozmnožovacie sústava, pokožka, oči

ženšen:

Ženšen sa uplatní v boji proti únave a stresu. Zvyšuje vitalitu a posilňuje imunitu. Čínsky ženšen môže liečiť impotenciu a mužskú neplodnosť.

mäta:

Mäta pieporná zmierňuje príznaky divertikulitídy a syndrómu dráždivého čreva; pomáha rozpúšťať žlčové kamene; osviežuje dych. Mäta pieporná ďalej utišuje svalové bolesti, zmierňuje kašeľ a slizničnej hromadenie spôsobené nachladnutím alebo alergiou.

Ginkgo:

Ginkgo pomáha okrem iného zachovať zdravý kardiovaskulárny systém a podporuje kognitívne funkcie (pamäť). Odporúčame študentom, duševne pracujúcim, ale aj ľuďom vyššieho věku.Souvisí s: centrálny nervový systém - mozog, hlava, krvný obeh, cievy, srdce, dýchacie ústrojenstvo - pľúca, rozmnožovacie sústava

echinacea:

Echinacea znižuje náchylnosť k chorobám z prechladnutia, priaznivo ovplyvňuje infekčné choroby, pomáha v boji proti aftám, opakovaným infekciám dýchacích a močových ciest a středoušním zánětům.Echinacea urýchľuje hojenie povrchových rán a kožných zápalov.

 

Uživateľské recenzie

8. 6. 2020 12:10

26. 5. 2020 16:40
Naozaj ovocná chuť a vôňa
Zobraziť celú recenziu
© 2014–2020 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO