Reflex Nutrition Nexgen® 60 kapslí

3 hodnotenie
Nexgen® je základnou vývojovou verziou špičkového multivitamínu, Multimineral a antioxidantu určeného pre všetkých aktívnych jedincov .. Nový Nexgen® obsahuje optimálne všetkých dôležitých zložiek, vrátane horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogény.
Prečítať viac
9,79 € s DPH
0,16 € / kapsle
Ks
Na sklade
Zákaznícka linka a pomoc s nákupom
0948 787 282 (Po-Pia 7:00 - 17:00)
Doprava a platba
Doprava od 2,49 € (Slovenská pošta - Výdajné miesto)
Môže u vás byť 25. Júna
Packeta 2,89 €
SPS Parcelshop 2,89 €
Slovenská pošta - Výdajné miesto 2,49 €
GLS - výdajné miesto 2,99 €
Doručenie kuriérom SPS 4,19 €
Slovenská pošta - Kuriér na adresu 3,69 €
Packeta - doručenie na adresu 3,69 €
GLS - doručenie na adresu 3,59 €
GLS - doručenie na adresu 3,99 €
Individuálna doprava 49,99 €
Dobierka 0.99 - 1,99 €
Premium výhody
pre verných zákazníkov
Darčeky a vzorky k nákupu zdarma
Cez 4 000 výdajných miest po celej ČR
ECO zabalení vašich zásielok
Premium Sports Multivitamín, Multimineral, Antioxidant - Nexgen® version

Nexgen® je základnou vývojovou verziou špičkového multivitamínu, Multimineral a antioxidantu určeného pre všetkých aktívnych jedincov .. Nový Nexgen® obsahuje optimálne všetkých dôležitých zložiek, vrátane horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogény.

Sofistikovaná formulácie jednotlivých zložiek, čistota, účinnosť, kvalita a minimum spojív (voľne uložený, nelepený prášok vo forme kapsule) je garanciou maximálnej využiteľnosti. Denná dávka je na základe najnovších štúdií o využiteľnosti vitamínov, minerálov a antioxidantov (niektoré vitamíny telo nedokáže skladovať), rozdelená do dvoch priebežných dávok, tak aby bolo telo zásobené rovnomerne!

V prípade požiadavky nadväzuje na základnú verziu Nexgen®, zosilnená verzia Nexgen Pro ®, ktorá okrem vyššieho obsahu účinných zložiek umožňuje dávkovanie 3x denne, tak aby dochádzalo k minimálnym stratám močom.

Zameranie jednotlivých verzií:


Nexgen® - fitness, wellness
Nexgen Pro ® - vrcholový šport, silové športy, rekonvalescencia atď.

Obsahuje najdôležitejšie minerál všetkých špičkových atlétov - horčík.

Nexgen® obsahuje 100mg horčíka v dennej dávke a to v jednej z najlepšie biodostupných foriem - horečnaté soli kyseliny citrónovej.

Najdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturálnej forme.


Nexgen® je jediným multivitamínom v celosvetovom meradle, ktorý ponúka biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentačnej technológií a nie lacný syntetický vitamín K1. Niektoré multivitamíny môžu obsahovať formu K2-MK4, ale táto forma nie je zďaleka porovnateľná s formou K2-MK7, ktorá ponúka najvyšší biologickú aktivitu a biodostupnosť v rámci všetkých foriem vitamínu K, ale patrí tiež cenovo k tým najdrahším formám medzi vitamínmi.

Obsahuje 500% odporúčanej dennej dávky vitamínu D3

Unikátny antioxidačný štít
  • DeltaGold® tokotrienoly
  • Lyc-O-Mato®, (naturálna lykopén)
  • BIOLUT ™ luteín esters, (luteinové estery)
  • Extrakt z hroznových semienok (Proanthokyanidiny)
  • 95% Extrakt zo zeleného čaju (Polyfenoly a katechíny)
  • Selenium Select®
  • Naturálna Koenzým Q10


Aditívum minerálov vo forme chelátov - najdrahšie forma minerálov, maximálnu využiteľnosť.

Vybrané minerály: zinok, meď, mangán, molybdén a chróm sú zastúpené v exkluzívnej forme chelátu. Chelát predstavuje väzbu minerálu na dva "nosiče" zvyčajne aminokyseliny, kedy je zovretý v tzv. Kliešťach (chelát = kliešte) v zmysle: Aminokyseliny - MINERÁL - aminokyseliny. Chelát, teda inými slovami znamená väzbu jedného minerálu na dve aminokyseliny, či menej často organické kyseliny. Tým sa cheláty značne líši od štandardných organických a anorganických foriem. Chelát predstavuje teda špeciálnu organickú formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmov (viď. Špenát, šalát atď ..). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus z hľadiska vstrebávanie a využitie najvhodnejšie. Viac o chelátoch ..

Obsahuje kompletné B komplex vrátane methylkobalaminu.


Nexgen® obsahuje kompletné B komplex. B vitamíny sú rozpustné vo vode a telo ich nedokáže skladovať do zásoby, to je jedným z primárnych dôvodov, prečo sa Nexgen® dávkuje 2 x denne s jedlom. Nexgen® navyše obsahuje bioaktívne formu vitamínu B 12 methylkobalamin.

Obsahuje pre-biotické kultúry Lactospore®


S každou dennou dávkou Nexgen® prijímate rovnaké množsvo probiotických kultúr ako v jednom živom jogurtu.

Aká je výhoda kapslí? Prečo je denná dávka Nexgen® rozdelená do dvoch dávok počas dňa?


Dnešný trh je doslova "preplnený" rôznymi formami multivitamínových tabletiek, najmä lacných tabliet, ktoré proklamujú, že ponúkajú úplne všetko. Ak multivitamín obsahuje všetky vitamíny a minerály, je všetko v poriadku, ALEBO NIE? Nanešťastie to nie je tak jednoduché. Napriek tomu, že veľa multivitamínových produktov ponúka celý komplex vitamínov a minerálov, nie sú nevyhnutne ich použité formy absorbované a využité ľudským telom efektívne.

Ďalším problémom s multivitamínovými produktmi je fakt, že podstatná časť týchto produktov je vďaka nízkej nákupnej cene ponúkaná vo forme "lepených" tablet, vyrábaných pomocou špeciálnych liniek, vyrábajúcich tablety pod vysokým tlakom. Tieto stroje pracujú s neuveriteľnou rýchlosťou a sú schopné "vychrliť" milióny tabliet za jeden deň. Hlavným problémom týchto produktov je, že môžu obsahovať až 40% tzv. Pomocných látok = plniva, spojiva a aditíva (lepidlá a stabilizátory), takže okrem toho, že sú k sebe jednotlivé zložky lepené a lisované pod vysokým tlakom, čo môže ovplyvniť ich využiteľnosť , prehĺta navyše zákazník ročne "doslova kilogramy" zbytočných aditív. Výhodou u tabliet je samozrejme veľmi nízka obstarávacia cena. Opakom sú kapsule, kde je použitý "voľný" prášok, ktorý je šetrne zapuzdrený do želatínové kapsuly.

Tento problém pokračuje pri tzv. "Jednorazových denných" tablet. Opýtajte sa sami seba, či si myslíte, že je telo uspôsobené k tomu, prijať dennú dávku vitamínov a minerálov naraz v jednej tablete? Odpoveď znie samozrejme nie, pretože mnoho vitamínov, najmä B vitamíny, sú rozpustné vo vode a opustí Vaše telo močom veľmi rýchlo. B vitamíny sú životne nevyhnutné pre efektívne uvoľňovanie energie z potravy, ktorú prijímate. V prípade, že prijímate "jednorazovú dennú" multivitamínový tabletu napr. Ráno s raňajkami, ako je možné využiť jej benefit pre ďalšie dve hlavné denné jedlá? Rovnaké pravidlo platí pre všetky vo vode rozpustné antioxidanty a ďalšie kľúčové faktory.

Nexgen® ponúka sofistikované riešenie "deleného" multivitamínu vo forme kapsúl, ktorý bol zostavený pre priebežné dávkovanie počas dňa. Aj keď je celý proces nákladnejšia, teda ak porovnáte napríklad "masovú" výrobu jednej tablety verzus "delená" dávka v dvoch kapsulách, je pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste využiteľnosť a kvalita pred profitom. Naviac je jednoznačne vedecky dokázané, že dávka multivitamínu rozdelená do troch časti počas dňa je pre telo absolútne najlepšie využiteľná. Forma kapsúl umožňuje tiež minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsli a navyše uložený v blistri, tak aby došlo k minimálnej znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.

Ďalšie jedinečné vlastnosti tohto produktu nám súčasná legislatíva EÚ neumožňuje popisovať.

Čím sa Nexgen® líši od konkurencie?

Obsahuje kvalitné vitamín K2. Vitamín K2 je biologicky najaktívnejšou forma vitamínu K. Bol nájdený v japonskom fermentovanom sójovom jedle Natto, a je veľmi zaujímavý pre vedeckú oblasť

Priemerné hodnotenie
4
hodnotilo 3 užívatelia
5
4
3
2
1

Doporučené dávkovanie

Odporúčané dávkovanie:
Dávkujte 1 kapsulu 2 x denne s jedlom. 1 denná porcia zodpovedá 2 kapsulám. Balenie obsahuje 30 denných porcií.
Výživové údaje:

Počet dávok v balení: 30 2 kapsule % RHP *
Vitamín A (retinyl acetát) 800 mikrogramov 100
Vitamín D3 (cholekalciferol) 25 mikrogramov 500
DeltaGold®Tokotrienoly (35% tokotrienolov - z toho 84-92% delta-tokotrienolov, 8-16 gama-tokotrienolov) 3 mg 25
Vitamín K2-MK7 (MenaquineGold®, menachinón-7) 5 mikrogramov 7
vitamín C 200 mg 250
Vitamín B1 (tiamín hydrochlorid) 12 mg 1091
Vitamín B2 (riboflavín) 10 mg 714
Niacín (nikotínamid) 20 mg 125
Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 10 mg 714
Kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová) 400 mikrogramov 200
Vitamín B12 (methylkobalamin) 50 mikrogramov 2000
D-Biotín 150 mikrogramov 300
Kyselina pantoténová (D-pantothenát vápenatý) 10 mg 167
Horčík (horečnatá soľ kyseliny citrónovej) 100 mg 27
Chelát - Železo 6 mg 43
Chelát - Zinok (L-metionín zinočnatý) 15 mg 150
Chelát - Meď (L-aspartát meďnatý) 1 mg 100
Chelát - Mangán (L-aspartát mangánatý) 1 mg 50
Chelát - Selén (L-seleno metionín Select®) 150 mikrogramov 273
Chelát - Chróm (pikolinát chromitý) 200 mikrogramov 500
Bór (boritan sodný) 1 mg
Cholín (cholín bitartrát) 10 mg
koenzým Q10 10 mg
inositol 10 mg
Luteinové estery (Biolut®, 90% luteinových esterov - z toho 45% trans luteínu) 1 mg
Extrakt z hroznových semienok (95% Proanthokyanidiny) 50 mg
quercetin 10 mg
Probiotické kultúry LactoSpore® 100.000.000 spór
Energetická hodnota v 100g je nižšia ako 50 kJ (12 kcal)

*% RHP - referenčná hodnota príjmu priemerného dospelého (8400 kJ / 200 kcal)


Zloženie:
vo 2 želatínových kapsulách (hovädzie želatína *, oxid železitý): Horečnaté soli kyseliny citrónovej, plnidlo mikrokryštalická celulóza, kyselina askorbová, mono-L-metionín sulfát zinočnatý, extrakt z hroznových semienok (95% proanthokyanidíny), L-seleno metionín ( Select®), bisglycinát železitý, nikotínamid, protihrudkujúca látka stearát horečnatý, LactoSpore® Bacillus coagulans, tiamín hydrochlorid, cholekalciferol, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, quercetin, panthotenát vápenatý, L-aspartát meďnatý, L-cholín bitartrát, inositol, koenzým Q10, boritan sodný, tokotrienoly (DeltaGold - 35% tokotrienolov - z toho 84-92% delta-tokotrienolov, 8-16% gama-tokotrienolov) z Annatto, retinyl-acetát, L-aspartát mangánatý, oxid kremičitý, menachinón-7 (MenaquinGoldTM), pikolinát chromitý, luteín vo forme BiolutTM ((Aksamietnica vzpriamený kvet (90% luteinových esterov - z toho 45% trans luteínu)), plnidlo maltodextrín, kyselina pteroylm onoglutamová, D-biotín, methylkobalamin. * Nevhodné pre vegetariánsku stravu.

Priemerné hodnotenie
4
hodnotilo 3 užívatelia
5
4
3
2
1
16.10.2020

Vyššia cena než u ostatných predajcov.

14.10.2021

Dobrý den, přišli mi úplně jiné vitamíny

04.10.2021

Nedošlo! Přišlo mi balení 28 kapslí

Načítanie produktov
© 2014–2024 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené | Zásady cookies
Vytvorilo

Som tu nový/á

S PREMIUM získate:

Ikonka visačky

Výhodnejšie ceny

U vybraných TOP produktov

Ikonka náklaďáku

Doprava zadarmo

Už od 39 €

Ikonka dárku

VIP výhody

Garancia 100% spokojnosti

Chcem sa stáť Premium
Oslovenie

Vaše osobní údaje zpracováváme s cílem přizpůsobit naše poskytované služby Vašim individuálním potřebám. Využíváme primárně elektronické marketingové kanály, kde data analyzujeme a vyhodnocujeme relevantní výsledky. Údaje předáváme k analýze i třetím stranám ( např.: IBM, Stormware, Acomware, Seznam, Google, Netstep). Jedná se o marketingové a analytické agentury. Osobní údaje můžeme zpracovávat po dobu 36 měsíců od jejich udělení. Souhlas je dobrovolný a máte právo na opravu a výmaz osobních údajů, stejně tak i kontrolu těchto údajů naší společností.

z Kliknutím na "Vytvoriť účet" súhlasíte s Obchodnými podmienkami a se Spracovaním osobných údajov.
Chránené službou reCaptcha od Google | Ochrana súkromia | Zmluvné podmienky