Himalyo Goji Original juice z kustovnice čínskej 100% 750 ml BIO

50 hodnotenie

Tekutina lisovaná z čerstvých plodov kustovnice čínskej, ktoré sú skutočným elixírom mladosti, zdravia a krásy. Šťava je získaná z primerane zrelého a zdravého, čerstvého ovocia, s charakteristickou farbou, vôňou a chuťou.

Prečítať viac
Bio
Vegan
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éčok
Bez palmového oleje
15,19 € s DPH
20,25 € / l
Ks
Na sklade
Zákaznícka linka a pomoc s nákupom
0948 787 282 (Po-Pia 7:00 - 17:00)
Doprava a platba
Doprava od 2,49 € (Slovenská pošta - Výdajné miesto)
Môže u vás byť 27. Mája
Packeta 2,89 €
SPS Parcelshop 2,89 €
Slovenská pošta - Výdajné miesto 2,49 €
GLS - výdajné miesto 2,99 €
Doručenie kuriérom SPS 4,19 €
Slovenská pošta - Kuriér na adresu 3,69 €
Packeta - doručenie na adresu 3,69 €
GLS - doručenie na adresu 3,59 €
GLS - doručenie na adresu 3,99 €
Individuálna doprava 49,99 €
Dobierka 0.99 - 1,99 €
Premium výhody
pre verných zákazníkov
Darčeky a vzorky k nákupu zdarma
Cez 4 000 výdajných miest po celej ČR
ECO zabalení vašich zásielok

Himalyo Goji Original BIO juice z kustovnice čínskej 100% 750 ml

GOJI ORIGINAL 100% juice je tekutina lisovaná z čerstvých plodov kustovnice čínskej, ktoré sú skutočným elixírom mladosti, zdravia a krásy. Šťava je získaná z primerane zrelého a zdravého, čerstvého ovocia, s charakteristickou farbou, vôňou a chuťou.

GOJI ORIGINAL pochádza z výberových zberov pestovaných striktne v súlade s prírodou. Zakladáme si na tom, že plody z týchto zberov sú výhradne ručne zbierané, starostlivo triedené a ihneď za studena lisované a nepredávajú v ochrannej atmosfére bez konzervácie, prídavných látok a zahusťovadiel. Vďaka týmto postupom sú v tejto výnimočnej, živé šťave zachované všetky antioxidanty, vitamíny, minerály a ďalšie zdraviu prospešné látky v maximálnej miere. Už iba 25 ml tohto klenotu prírody plne pokryje vašu vhodnú dennú dávku antioxidantov, vitamínov a minerálov. Pre výrobu jedného litra GOJI ORIGINAL spracovávame 6 kg výberových plodov.

Číre prevedenie fľaše GOJI ORIGINAL Vám umožňuje kontrolu prírodnosti džúsu. Sami tak môžete vizuálne posúdiť stav prirodzeného vrstvenia v hornej časti fľaše vypovedajúce o nepoužití zahusťovadlá a konzervantov, ktoré by prirodzenému vrstvenie bránili, alebo ho spomaľovali.

Pravá sila Goji:

Plody kustovnice čínskej obsahujú nebývalo vysoké množstvo prospešných látok, ktoré sú hlavne pre nás, pre západné obyvateľstvo, veľmi dôležité, pretože ich väčšinu bežne v potravinách neutralizujeme počas tepelnej úpravy. Produkty z Goji tieto látky do tela prinášajú v neriedenej prírodnej forme.

Schopnosť týchto látok pohlcovať voľné radikály je možné vyjadriť jednotkou ORAC (Oxygen Radical absorbancia capacity). Jeden liter šťavy GOJI Original obsahuje takmer 60 000 ORAC. Až ďaleko za Goji nájdeme v rebríčku známe a bežné potraviny, ako sú pomaranče, kapusta, brokolicu, jablká, špenát, karfiol, olivový olej a ďalšie. U veľkej väčšiny z nich ešte dochádza k poklesu tejto hodnoty počas ich úpravy.

Ani prvé správy o Goji v dobách pred naším letopočtom, ani dnešný supermoderné vedecké výskumy nezaznamenali jediný škodlivý účinok pri jej konzumácii. Vďaka zloženiu je Goji nazývánosuperovocem. Už konzumáciou malé dávky bobúľ kustovnice čínskej dostatočne pokryjeme dennú výživovú a ochrannú dávku látok nevyhnutných pre život každého z nás.

ORAC:

ORAC je štandardizovaný test Ministerstva poľnohospodárstva Spojených štátov amerických, určený na meranie účinkov antioxidantov v potravinách. Antioxidanty ľudské telo chráni pred oxidačným stresom. Pri oxidačným stresu dochádza v tele k uvoľňovaniu veľkého množstva radikálov, čo spôsobuje poškodzovanie telesných štruktúr a v konečnom dôsledku vedie až k onkologickým ochoreniam. Schopnosť antioxidantov pohlcovať voľné radikály sa vyjadruje pomocou jednotky ORAC (Oxygen Radical absorbancia capacity).

Označenie najzdravšie rastliny sveta prináleží Goji celkom oprávnene práve pre enormné obsah antioxidantov. Až ďaleko za Goji nájdeme v rebríčku známe a bežné potraviny, pri ktorých navyše ešte dochádza k poklesu tejto hodnoty počas ich úpravy.

Čo by ste mali vedieť o GOJI - kustovnici čínskej:

Elixír zdravia a dlhovekosti, ovocie nesmrteľnosti, červené diamanty či tajomstvo krásy a večnej mladosti hollywoodskych hviezd. Neviete, o akom ovocí je reč? Nie je to citrón, pomaranč ani kiwi. Správnu odpoveď nájdeme, ak sa pozrieme smerom na východ do tieňa svahov majestátnych Himalájí, kde nájdeme kustovnicu čínsku čiže rastlinu GOJI.

Na kríkoch kustovnice čínskej rastú krásne oranžové plody, s jemne sladkastou chuťou, obsahujúci neuveriteľne vysoké množstvo vitamínov, minerálov, aminokyselín a ďalších prospešných látok. Status nejprospěšnějšího ovocie na svete potvrdilo goji mnoho vedeckých štúdií. Jeho dôkazom je vitalita, dlhovekosť a zdravie čínskych mníchov, ale aj obyvateľov žijúcich v oblastiach provincie Ningxia. Tu toto ovocie, s blahodárnymi účinkami na ľudské telo i myseľ, stavia na najvyššiu priečku svojho jedálnička paradoxne spolu s hollywoodskymi hviezdami, ktoré si vďaka jeho pravidelnej konzumácii uchovávajú a pestujú svoju krásu a vitalitu mladosti.

Bojujete so stresom? Cítite sa často unavení? Budíte sa v noci? Alebo len chcete udržiavať svoje telo zdravé, odolné a v tej správnej kondícii?

Pravidelné užívanie Goji pomáha fungovaniu ľudského tela v mnohých smeroch vrátane spomaľovaniu procesu starnutia. Látky obsiahnuté v Goji pomáhajú v mnohých smeroch - napr. Železo, ktoré prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, k normálnej funkcii imunitného systému a k zníženiu vyčerpania a únavy. Ďalej horčík, ktorý prispieva k správnej funkcii psychiky, k udržaniu zdravých kostí a normálneho stavu zubov. Draslík, ktorý prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, svalov a na udržanie normálneho krvného tlaku. Medzi mnohé iné ďalšie pozitívne prejavy kustovnice čínskej patrí tiež pocit spokojnosti.

Pravidelným užívaním Goji ľudia bojujú priamo s vnútornými príčinami oslabenia organizmu, čo je veľká výhoda oproti bežným farmaceutickým prostriedkom, ktoré potláčajú príznaky už rozvinutých chorôb. Tí, ktorí vedú zdravý životný štýl, dožívajú sa v zdraví vysokého veku a starajú kvalitne o svoju myseľ a svoje telo, využívajú produkty z Goji ako skvelého pomocníka.

Látky obsiahnuté v Goji pomáhajú ľudskému telu chrániť pred nebezpečnými radikálmi - pôvodcovi rakoviny a iných ochorení. A priznajme si - kto nemáme vo svojom okolí niekoho, kto je nám drahý ao ktorého zdravie sa bojíme? A kto si občas alebo aj častejšie nevypije pohárik alkoholu? Aj v nej sa nachádzajú voľné radikály, ktoré útočia na zdravie a prispievajú k oslabeniu imunity. Aj tu látky obsiahnuté v Goji pomáhajú a aj tieto radikály dokážu eliminovať.

Výroba nášho produktu:

Krík Goji denne produkuje až dva kilogramy plodov. K príprave jedného litra šťavy z ningxijského Goji treba až šesť kilogramov ručne natrhaných bobúľ. Bobule sa ihneď po sčesanie za studena lisujú. Vďaka tomuto postupu si výsledná šťava udrží svoje blahodárne vlastnosti aj po vylisovaní a stočení. Šťava je získaná z primerane zrelého a zdravého, čerstvého ovocia, s charakteristickou farbou, vôňou a chuťou.

Priemerné hodnotenie
4.86
hodnotilo 50 užívateľov
5
4
3
2
1

Doporučené dávkovanie

Informácie pre spotrebiteľov v Českej republike:

Primeraná denná dávka je 25 ml.
Rozvrstvenie džúsu je prirodzený jav živé tekutiny neovplyvnené zahusťovadlami.
Pred použitím fľašu vždy pretrepte.
Ideálne k pravidelnej, každodennú konzumáciu v celej rodine okrem detí do 3 rokov.
Uchovávajte v chlade a tme, nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.
Otvorená fľaša môže vydržať v chladničke (do teploty 5 ° C) dlhšie ako 2 mesiace, odporúčame ale konzumáciu do 30 dní po otvorení.
Nekonzumujte priamo z fľaše.

Krajina pôvodu: Čína - provincie Ningxia.

Čínska provincia Ningxia je jediné miesto veľkoprodukcie Goji na svete. Na tunajších svahoch himalájskeho podhoria, vďaka výživné pôde, veľtoku Žltej rieky bohaté na minerály a generáciám starostlivých obyvateľov, sa kríkom kustovnica veľmi darí. Oblasť je preto celosvetovo označovaná ako výnimočná pre pestovanie Goji.

Nižšie uvedená zdravotné tvrdenia sú presnou citáciou nariadenia EÚ. Iná zdravotné tvrdenia o Goji, hoci sú v čínskej medicíne považovaná za pravdivá a vedecky preukázaná, sa v EÚ uvádzať zatiaľ nesmie, však podnikáme kroky k tomu, aby tieto zdravotné tvrdenia mohla byť európskym spotrebiteľom v ich záujme legálne sprístupnená.

Tieto zdravotné tvrdenia sú doslovným odpisom z prílohy XIII N EÚ 1169/2011 "Goji obsahuje:

 • vitamín C, ktorý prispieva
  • - k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože
  • - k normálnej funkcii imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom.
  • - k normálnej činnosti nervovej sústavy a normálne psychickej činnosti
 • draslík, ktorý prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, svalov a na udržanie normálneho krvného tlaku
 • bielkoviny, ktoré prispievajú k rastu a udržanie svalovej hmoty a na udržanie zdravých kostí
 • horčík, ktorý prispieva k správnej funkcii psychiky, k udržaniu zdravých kostí a normálneho stavu zubov
 • vápnik, ktorý prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi, k normálnemu energetickému metabolizmu a k normálnej funkcii tráviacich enzýmov
 • kyselinu linolovú, ktorá prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi
 • vitamín A, ktorý prispieva k zachovaniu zdravých slizníc, pokožky a zraku
 • železo, ktoré prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, k normálnej funkcii imunitného systému a k zníženiu vyčerpania a únavy

PLODY GOJI ĎALEJ OBSAHUJÚ:

 • 11 základných a 22 stopových životne dôležitých prvkov
 • 8 polysacharidov a 6 monosacharidov
 • 18 pre život nevyhnutných aminokyselín vrátane kyseliny linolovej
 • vitamíny
  • B (B1, B2, B3 a B6)
 • 5 karotenoidov vrátane beta-karoténu, zeaxantínu, luteínu, lykopénu a Kryptoxantin
 • 5 nenasýtených mastných kyselín
 • beta-Sitosterol a ďalšie fytosteroly
 • minerály ako je vápnik, železo a iné.

100 G SUŠENÝCH PLODOV OBSAHUJE:

 • Sacharidy - 49,3 g
 • Bielkoviny - 12,6 g
 • Sodík - 0,37 g
 • Vitamín A - 1498 mikrogramov (182% RDI)
 • Vitamín C - 32,8 mg (41% RDI)
 • Vitamín E - 5,8 mg (48% RDI)
 • Vápnik - 85 mg (10,6% RDI
Priemerné hodnotenie
4.86
hodnotilo 50 užívateľov
5
4
3
2
1
A
Alena allmi
07.01.2024

Jsem velmi spokojená a doporučuji

26.11.2018

Doba minimální trvanlivosti je kratší než doba, během níž je doporučeno konzumovat :(, čekala bych, že bude distribuováno tak, aby minimálně byla doba shodná, tohle mě úplně bohužel tedy nepřesvědčuje o proklientském přístupu...

01.11.2018

Jedním slovem, zázrak

30.11.2018

osvědčená značka v doprodeji za dobrou cenu.

Načítanie produktov
© 2014–2024 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené | Zásady cookies
Vytvorilo

Som tu nový/á

S PREMIUM získate:

Ikonka visačky

Výhodnejšie ceny

U vybraných TOP produktov

Ikonka náklaďáku

Doprava zadarmo

Už od 39 €

Ikonka dárku

VIP výhody

Garancia 100% spokojnosti

Chcem sa stáť Premium
Oslovenie

Vaše osobní údaje zpracováváme s cílem přizpůsobit naše poskytované služby Vašim individuálním potřebám. Využíváme primárně elektronické marketingové kanály, kde data analyzujeme a vyhodnocujeme relevantní výsledky. Údaje předáváme k analýze i třetím stranám ( např.: IBM, Stormware, Acomware, Seznam, Google, Netstep). Jedná se o marketingové a analytické agentury. Osobní údaje můžeme zpracovávat po dobu 36 měsíců od jejich udělení. Souhlas je dobrovolný a máte právo na opravu a výmaz osobních údajů, stejně tak i kontrolu těchto údajů naší společností.

z Kliknutím na "Vytvoriť účet" súhlasíte s Obchodnými podmienkami a se Spracovaním osobných údajov.
Chránené službou reCaptcha od Google | Ochrana súkromia | Zmluvné podmienky