Z dôvodu veľkého množstva objednávok od dnešného dňa negarantujeme dodanie do Vianoc. Ďakujeme za pochopenie a v prípade otázok či urgencie sme tu pre Vás na telefóne 0948 787 282 alebo e-mailu info@grizly.sk.

Natura siberica Sada starostlivosti o tvár

Starostlivosť o pleť v troch krokoch. Prírodná kozmetika pre jemný peeling tváre, odlíčenie a výživu pleti.

Výrobca: Natura Siberica
Pôvodná cena 17,19 €
Vaša cena s DPH 16,79 €
< 5 ks na sklade

Natura siberica Sada starostlivosti o tvár

Nežný peeling tváre pre suchú a normálnu pleť - 150 ml
Jemne čistí a obnovuje pokožku, robí ju hladkú a pružnú. Arália mandžurská pomáha chrániť pokožku proti vplyvu klímy. Túžobník obnovuje prirodzené regeneračné funkcie pokožky. Hydroxykyseliny jemne odstraňujú odumreté pleťové bunky. Vitamín F pridáva pokožke pružnosť a elasticitu.

Čistiaca emulzia na umývanie pre suchú a citlivú pleť - 200 ml
Čistiaca emulzia efektívne a jemne odličuje, zmäkčuje a zvlhčuje pokožku. Arália mandžurská pomáha chrániť pokožku proti vplyvu klímy. Rhodiola Rose obnovuje prirodzené ochranné a regeneračné funkcie pokožky. Vitamín F robí pokožku pružnejšiu a elastickejšiu.

Maska na tvár s okamžitým efektom pre všetky typy pleti - 75 ml
Maska pridáva žiarenie a sviežosť, vyhladzuje a zlepšuje štruktúru pokožky, eliminuje príznaky únavy. Vitamíny C, E, F aktivujú intracelulárne metabolizmus, neutralizujú negatívne účinky voľných radikálov. Ženšen ďalekovýchodný tonizuje pokožku a zlepšuje jej elasticitu. Biosacharidy hydratujú a zvláčňujú pokožku.

Uživateľské recenzie

K tomuto produktu neboli pridané žiadne recenzie

© 2014–2019 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO