O GRIZLY

Sme český výrobca a e-shop so zdravou výživou. Pôsobíme na trhu od roku 2015 a nájdete u nás orechy a zdravé potraviny pre každý deň. Vlastnú značku GRIZLY budujeme už siedmy rok a teraz tvorí 70 % našich celkových tržieb.

Neustále rastieme a posúvame sa ďalej a to nielen vďaka kvalitným a stále obľúbenejším produktom, ktoré si sami vyrábame, balíme a distribuujeme až k dverám našich zákazníkov, ale predovšetkým vďaka skvelej práci celého GRIZLY tímu, ktorý aktuálne číta viac ako 150 zamestnancov. Naše motto je: “Vydejte se s nami na zdravú cestu životom” a veríme, že túto myšlienku začína zdieľať čoraz viac ľudí.


 


VYDAJTE SA S NAMI NA ZDRAVÚ CESTU ŽIVOTOM
  

Sme mladá dynamická firma, ktorá neustále posúva svoje hranice ďalej. A to nielen z hľadiska územnej pôsobnosti, ktorú postupne rozširujeme na Slovensko, Poľsko, Maďarsko a nové aj Rumunsko. Kladieme dôraz na férovosť, otvorenosť, flexibilitu, kreativitu a chuť neustále sa učiť novým veciam. Máme radi výzvy, vždy hľadáme riešenia a nové príležitosti.


 


GRIZLY HODNOTY

Neustále sa učíme a zlepšujeme, čím prekonávame vlastné hranice. Naša odvaha a prijímanie zodpovednosti nás robí priekopníkmi a lídrami v obore.

Hľadáme múdrejšie a ekonomickejšie spôsoby, ako pracovať a využívať dostupné zdroje, čo napomáha k celkovému úspechu a udržateľnosti spoločnosti.

Ciele dosahujeme spoločnými silami. Vychádzame si v ústrety a môžeme sa na seba spoľahnúť.

Vzájomná dôvera nám dáva slobodu byť autentickí, umožňuje nám otvorene vyjadrovať naše myšlienky, identifikovať výzvy a spoločne ich riešiť.

Náš prístup je plný optimizmu a energie. Ideme za tým naplno, pretože veríme, že to má zmysel.

NÁŠ PRÍBEH
Zaujala vás naša firma a chcete sa o nás dozvedieť ešte viac? Pozrite sa na Grizlyho cestu životom.

Načítanie produktov
© 2014–2024 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené | Zásady cookies
Vytvorilo

Som tu nový/á

S PREMIUM získate:

Ikonka visačky

Výhodnejšie ceny

U vybraných TOP produktov

Ikonka náklaďáku

Doprava zadarmo

Už od 39 €

Ikonka dárku

VIP výhody

Garancia 100% spokojnosti

Chcem sa stáť Premium
Oslovenie

Vaše osobní údaje zpracováváme s cílem přizpůsobit naše poskytované služby Vašim individuálním potřebám. Využíváme primárně elektronické marketingové kanály, kde data analyzujeme a vyhodnocujeme relevantní výsledky. Údaje předáváme k analýze i třetím stranám ( např.: IBM, Stormware, Acomware, Seznam, Google, Netstep). Jedná se o marketingové a analytické agentury. Osobní údaje můžeme zpracovávat po dobu 36 měsíců od jejich udělení. Souhlas je dobrovolný a máte právo na opravu a výmaz osobních údajů, stejně tak i kontrolu těchto údajů naší společností.

z Kliknutím na "Vytvoriť účet" súhlasíte s Obchodnými podmienkami a se Spracovaním osobných údajov.
Chránené službou reCaptcha od Google | Ochrana súkromia | Zmluvné podmienky