Zavřít

PuroBIO Minerálne očné tiene 11 Yellow Banana 2,5 g

Matný vanilkový tieň má multifunkčné využitie. Je skvelý na celé viečko, ale môžete ho kombinovať aj s výraznejšími odtieňmi.

Výrobca: PuroBIO
Pôvodná cena 7,99 €
Vaša cena s DPH 7,49 €
< 5 ks na sklade

PuroBIO Minerálne očné tiene 11 Yellow Banana 2,5 g

Minerálne očné tiene puroBio v matnom vanilkovom odtieni 11 Yellow Banana sú skvelé pre každodenné prirodzené líčenie. Tiene sú obohatené o ošetrujúce látky, ako je tokoferol a jojobový olej a poskytujú jemnej pokožke očných viečok kvalitnú starostlivosť. Vďaka obsiahnutým olejom majú tiene naviac príjemnú krémovú konzistenciu, s ktorou sa ľahko pracuje. Náhradnú náplň vložte do obalu od tieňov PuroBIO či do vašej magnetickej paletky.

Matný vanilkový tieň má multifunkčné využitie. Je skvelý na celé viečko pre decentné denné líčenie, ale môžete ho kombinovať aj s výraznejšími odtieňmi či ho použiť ako podklad pre výrazné trblietavé farby.

Navyše, o citlivú pokožku očných viečok je počas dňa postarané vďaka jojobovému oleju, ktorý má regeneračné účinky a pomáha pleti udržiavať potrebnú vlahu. Spolu s tokoferolov potom chráni jemnú pokožku pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.

Použitie: Novú náplň vložte do obalu od tieňov PuroBIO či do vašej magnetickej paletky. Malé množstvo tieňa naberte na štetec a za jeho pomoci aplikujte na očné viečko. Tieň môžete aplikovať ako na sucho, tak pre zintenzívnenie farby i na mokro.

INCI: Mica (CI 77019), Cl 77891, Zea Mays Starch1), Oryza Sativa Powder1), Zinc Stearate, Cl 77492, skvalén, Parfum, Tocopherol, Simondsia Chinensis Seed Oil1), Cl 77491

1) Ekologické poľnohospodárstvo

Uživateľské recenzie

K tomuto produktu neboli pridané žiadne recenzie

© 2014–2020 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO