René Fitness coffee Antioxidant fully active blend 250 g (zrno)

Fitness Coffee Antioxidant fully active Blend je vysoko kvalitná zrnková káva, jedná sa o zmes Arabiky a Robusty obohatenú o 16 liečivých bylín a korenia, ktoré sú známe pre svoje blahodarné účinky na zdravie človeka. Fitness káva je 100% prírodný produkt, ktorý vám pomôže splniť vašu túžbu byť zdravý.

Vegan
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobca: René
Vaša cena s DPH 9,70 €
Grizlici pred Vami už všetko zjedli
Dočasne nedostupné
Doprava od 2,99 € (Zásielkovňa)
Zásielkovňa (Platba kartou on-line) 2,99 €
Zásielkovňa (Platba vopred) 2,99 €
Zásielkovňa (dobierka) 3,98 €
Kuriér IN-Time (Platba kartou on-line) 4,99 €
Kuriér IN-Time (Platba vopred) 4,99 €
Kuriér IN-Time (dobierka) 5,98 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (Platba kartou on-line) 3,99 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (Platba vopred) 3,99 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (dobierka) 4,98 €

Produkt čoskoro naskladníme. Môžeme vám o tom zaslať upozornenia.

René Fitness coffee Antioxidant fully active blend 250 g (zrno)

Fitness Coffee Antioxidant fully active Blend je vysoko kvalitná zrnková káva. Ide o zmes Arabiky a Robusty obohatenú o 16 liečivých bylín a korenia, ktoré sú známe pre svoje blahodarné účinky na zdravie človeka. Fitness káva je 100% prírodný produkt, ktorý vám pomôže splniť vašu túžbu byť zdravý vďaka vysokému obsahu antioxidantov a ďalších, zdraviu prospešných, látok. Táto káva je veľmi účinná, obsahuje až o 300% viac antioxidantov než zelený čaj. Kávu FITNESS COFFEE (R) možno pripraviť ako ktorúkoľvek inú kávu. Sami si vyberiete spôsob, ktorý Vám najviac vyhovuje.

Je všeobecne známe, že Fitness Coffee urýchľuje metabolizmus, pomáha pri redukcii hmotnosti, urýchľuje svalové zotavenie, zvyšuje energiu, očisťuje telo od škodlivých látok, ako sú voľné radikály, a to vďaka vysokému obsahu antioxidantov a zmesi unikátnych bylín.

Zloženie: pražené kávové zrná arabiky, pražené kávové zrná robusty, Yerba mate, sladkého drievka, mäta pieporná, mäta sladká, škorice, horký a sladký pomaranč, zázvor, kardamón, citrón železník, čínsky badián, zelený aníz, klinček, rozchodnica ružová, kurkuma, lístky zeleného čaju

Uživateľské recenzie

K tomuto produktu neboli pridané žiadne recenzie

© 2014–2020 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO