Solgar Kyselina Hyalurunová 30 tabliet

Doplnok stravy pre zdravé kĺby a mladistvú pleť.

Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Výrobca: Solgar
Kód produktu: skh3
Vaša cena s DPH 41,56 €
Grizlici pred Vami už všetko zjedli
Dočasne nedostupné
Doprava od 2,99 € (Zásielkovňa)
Zásielkovňa (Platba kartou on-line) 2,99 €
Zásielkovňa (Platba vopred) 2,99 €
Zásielkovňa (dobierka) 3,98 €
Kuriér IN-Time (Platba kartou on-line) 4,99 €
Kuriér IN-Time (Platba vopred) 4,99 €
Kuriér IN-Time (dobierka) 5,98 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (Platba kartou on-line) 3,99 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (Platba vopred) 3,99 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (dobierka) 4,98 €

Produkt čoskoro naskladníme. Môžeme vám o tom zaslať upozornenia.

Solgar Kyselina Hyalurunová 30 tabliet

Doplnok stravy pre zdravé kĺby a mladistvú pleť.

Biocell Collagen II je patentovaná kyselina hyaluronová, ktorá prekonala proces hydrolyzácie, ktorý zvyšuje jej vstrebateľnosť, chondroitín sulfát a kolagén typu II. Kompletné receptúra, ktorá kombinuje kyselinu hyalurónovú s chondroitínom a kolagénom. Tieto zložky sú dôležité pre zdravé kĺby, spojivového tkaniva a kožu.

Hyaluronová kyselina pomáha lubrikovať kĺby, čo pozitívne ovplyvňuje ich ohybnosť, elasticitu a fyzickú silu.

Chondroitín sulfát je polysacharid najviac zastúpený v štruktúrach medzibunkovej hmoty chrupavky, kde viaže vodu a zabezpečuje elasticitu. Pri dlhodobom užívaní (aspoň 2 mesiace) má priaznivé účinky proti bolesti a zápalu pri artróze kĺbov. Na rozdiel od analgetík a nesteroidných antiflogistík je tento účinok oneskorený, prejaví sa až po 4-6 týždňoch pravidelného užívania. Po vysadení však tento účinok zvyčajne pretrváva nejakú dobu. Preto je možné po 2-3 mesiacoch užívania urobiť ďalší asi 2-3 mesiace prestávku. Chondroitín sulfát tiež zrejme dokáže zastaviť stratu kĺbovej chrupavky, ku ktorej pri artróze dochádza. Tento účinok bol pozorovaný zatiaľ iba pri dlhodobom užívaní bez prestávky.

Kolagén typu II je proteín, ktorý sa vyskytuje hlavne v bunkovej hmote chrupavky. Je zodpovedný za pružnosť a pevnosť. Podľa čínskej štúdie, ktorá zahŕňala 503 pacientov s reumatoidnou artritídou, došlo u tých pacientov, ktorí po 12 týždňov užívali kapsule s kolagénom typu II, k preukázateľnému zlepšeniu hybnosti kĺbov.

Vitamín C, ktorý receptúru dopĺňa, je potrebný pre zdravie spojivových tkanív. Primárne vďaka svojej úlohe v syntéze kolagénu, odstraňovanie voľných kyslíkových radikálov, detoxikáciu, podpore imunity a tlmenie zápalových reakcií. Tieto vlastnosti opodstatňujú jeho použitia pre podporu zdravia tkanív v celom tele. Napríklad, pooperačné dodávanie vitamínu C preukázateľne znižuje dobu uzdravenia vzhľadom k urýchleniu regenerácie tkanív a redukciu zápalov.
Kyselina hyalurónová 120 mg od firmy Solgar zároveň získala ocenenie Best of Natural Beauty Awards 2010. "Táto kyselina nás uchvátila. Kyselina hyalurónová 120 mg od firmy Solgar s vitamínom C a kolagénom hydratuje a prepína pokožku pre mladistvý vzhľad." -časopis Better nutrition, apríl 2010

 

Dospelý 1x denne 1 tabletu najlepšie s jedlom.

Bez: cukru, škrobu, soli, sóje, kukurice, pšenice, lepku, kvasníc, mliečnych súčastí, umelých farbív a konzervantov.
Upozornenie: Ukladať mimo dosahu detí. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie jednej tablety:

Vitamín C (ako L-askorbát vápenatý) 200mg tj. 250% DDDx

Biocell Collagen II 1200mg (z toho: hydrolyzovaný kolagén typ II 750 mg, Chondrotin sulfát 240 mg, kyselina hyalurónová 120 mg)

Ostatné látky: plnidlo mikrokryštalická celulóza, celulóza, protihrudkujúce látky oxid kremičitý, farbivo: oxid titaničitý, stearát horečnatý E 470b (rastlinného pôvodu), rastlinný glycerín.

Uživateľské recenzie

K tomuto produktu neboli pridané žiadne recenzie

© 2014–2020 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO