Z dôvodu veľkého množstva objednávok od dnešného dňa negarantujeme dodanie do Vianoc. Ďakujeme za pochopenie a v prípade otázok či urgencie sme tu pre Vás na telefóne 0948 787 282 alebo e-mailu info@grizly.sk.

TianDe Spevňujúca a liftingová emulzia na tvár a krk 100 g 12705

Vypína a omladzuje pokožku, obnovuje jej tonus a pružnosť. Tento efekt je dosiahnutý prostredníctvom obnovy kolagénových vlákien dermis, intenzívnej výživy a hydratácie.

Výrobca: TianDe
Pôvodná cena 14,39 €
Vaša cena s DPH 13,99 €
< 5 ks na sklade

TianDe Collagen Active Spevňujúca a liftingová emulzia na tvár a krk 100 g

Vypína a omladzuje pokožku, obnovuje jej tonus a pružnosť. Tento efekt je dosiahnutý prostredníctvom obnovy kolagénových vlákien dermis, intenzívnej výživy a hydratácie. Ľahká ako pierko textúra zaisťuje jednoduchú vstrebateľnosť emulzia, ktorá nezanecháva mastný lesk a pocit napätia na pokožke.

Proteín mladej pokožky je na 70% zložený z kolagénu. Ale už v 30 rokov u väčšiny ľudí dochádza k spomaleniu procesu jeho syntézy. S vekom sa mení aj kvalita kolagénu: tento stráca schopnosť akumulovať vlhkosť a stáva sa menej pružným a elastickým. Prípravky z rady Collagen Active obsahujú hydrolyzovaný kolagén, ktorý obnovuje proteínové vlákna matrice pokožky a predlžujú jej mladosti.

Odporúča sa používať prípravky rady Collagen Active od 35 rokov.

Použitie: Aplikujte malé množstvo emulzie na vopred vyčistenú pleť tváre a krku pod hlavnou krém.

Uživateľské recenzie

K tomuto produktu neboli pridané žiadne recenzie

© 2014–2019 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO