Topnatur DETOX - ColonFit Basic + Green Trio

Darčekové balenie DETOX TOPNATUR - ColonFit Basic + Green Trio.

Vegan
Bez lepku
Bez přidaného cukru
Bez éček
Bez palmového oleje
Výrobca: Topnatur
Pôvodná cena 16,99 €
Vaša cena s DPH 14,49 €
0 ks
< 5 ks na sklade
Může u vás být 24. Septembra
Doprava od 2,99 € (Zásielkovňa)
Zásielkovňa (Platba kartou on-line) 2,99 €
Zásielkovňa (Platba vopred) 2,99 €
Zásielkovňa (dobierka) 3,98 €
Kuriér IN-Time (Platba kartou on-line) 4,99 €
Kuriér IN-Time (Platba vopred) 4,99 €
Kuriér IN-Time (dobierka) 5,98 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (Platba kartou on-line) 3,99 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (Platba vopred) 3,99 €
Slovenská pošta Kuriér na adresu (dobierka) 4,98 €

Topnatur DETOX - ColonFit Basic + Green Trio

ColonFit - 180 kapslí TOPNATUR

ColonFit je 100% rastlinný produkt. Je určený pre riadenú dietetický výživu prípr problémoch ako je zápcha a hemoroidy. Vhodný pri užívaní antibiotík.

COLONFIT BASIC obsahuje vysoké množstvo rozpustnej vlákniny psyllium, u ktorej bolo preukázané, že dieteticky pomáha pri poruchách motility čriev, ktoré sú sprievodným príznakom zápchy. Prípravok je navyše obohatený o inulín a živé baktérie.

Formula 3 v 1: Probiotiká (živé kultúry, priateľské baktérie) + Prebiotiká (inulín, živiny pre probiotiká) + Vláknina psyllium

ColonFit je bezlepkový, neobsahuje cukor, žiadne zložky mlieka či iných mliečnych výrobkov, ani žiadne plnivá. Neobsahuje žiadne umelé ingrediencie.

Potravina pre zvláštne lekárske účely. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

NÁVOD NA PRÍPRAVU

Užívajte najlepšie 10 minút pred jedlom. Dospelí užívajte 5 - 8 kapsúl raz alebo dvakrát denne. Zapite vodou alebo ovocnou šťavou (200 - 300 ml).

Deti 2 - 5 kapsúl raz alebo dvakrát denne, zapiť vodou alebo ovocnou šťavou (100 - 200 ml).

Podávanie ColonFitu deťom mladším ako 12 rokov by rodičia mali konzultovať s lekárom.

Po dvoch týždňoch užívania môžu niektorí ľudia znížiť dávkovanie ColonFitu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnok stravy by nemal užívať ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

Upozornenie: užívanie ColonFitu môže spôsobiť, že sa začnete dusiť. Preto vždy ColonFit riadne zapite, najlepšie množstvom 200 - 250 ml na 5 kapsúl ColonFitu. Ak ste nedávno prekonali nejakú operáciu čriev, či máte iné črevnej obštrukcie, konzultujte vždy užívanie ColonFitu so svojím lekárom. Ak kedykoľvek v priebehu užívania ColonFitu pocítite nejaké problémy, prestaňte s jeho užívaním a poraďte sa s lekárom. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.


Green Trio Topnatur Chlor.Spirul.Zel.ječmen tbl.180

GREEN TRIO značky Topnatur je prípravok, ktorý v jedinej tablete obsahuje tri "zelené" potraviny.

Chlorella, Zelený jačmeň a Spirulina tvoria ideálnu kombináciu, kde každá zo zložiek prináša do výrobku špecifické vlastnosti a tým prepožičiavajú produktu GREEN TRIO výborné schopnosti.

CHLORELLA je známa svojimi výbornými detoxikačnými vlastnosťami. Vo výrobku GREEN TRIO zaisťuje väčšinový obsah Vitamínu A, ktorý podporuje správne fungovanie imunitného systému. Chlorella obsahuje chlorofyl, čo je tmavo zelené farbivo, o ktorom sa často hovorí ako o "zelené krvi".

SPIRULINA je druh sladkovodnej riasy bohatá na bielkoviny, vitamín B12 a chróm. Vitamín B12 podporuje správnu tvorbu červených krviniek a má vplyv na zníženie miery únavy a vyčerpania. Chróm je dôležitý minerál na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi.

ZELENÝ JAČMEŇ je vyrobený zo sušených lístkov mladého jačmeňa. Z minerálov a vitamínov, ktoré prirodzene obsahuje je vo väčšom množstve zastúpená Meď. Dostatočný prísun tohto prvku nám zabezpečuje správne fungovanie metabolizmu, podporuje obranyschopnosť organizmu a chráni bunky pred oxidatívnym stresom, takže funguje ako antioxidant.

Zloženie: chlorella (1/3), spirulina (1/3), zelený jačmeň (1/3)

Tablety sú lisované za studena (max 40 ° C), lisovaním za tepla sa ničí vitamíny.
Neobsahuje žiadne plnivá ani spojiva.
1 tableta obsahuje 500 mg.

Denná dávka 6 tabliet = 3g (2x denne 3 tablety pred jedlom)

Upozornenie: Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené deťom do troch rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu, chlade a tme v uzavretom obale.

Uživateľské recenzie

K tomuto produktu neboli pridané žiadne recenzie

© 2014–2020 GRIZLY.cz - všetky práva vyhradené
Vytvorilo FEO